Wyślij wiadomość
products

Hormony peptydowe do wstrzykiwania Kulturystyka PEG-MGF PEGylowany Mechano Growth Factor

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hongbaiyi
Orzecznictwo: COA, HPLC MR
Numer modelu: HBY-PEG MGF
Minimalne zamówienie: 5 pudełek
Cena: US$ 66-76/ box
Szczegóły pakowania: 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, T/T
Możliwość Supply: 4000 kg / miesiąc
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: PEG MGF Formuła molekularna: C121H200N42O39
Czystość: 99,5% Waga molekularna: 2948,15
Synonimy: Pegylowany MGF, PEG IGF-1 Ec, PEG miotrofina Wygląd zewnętrzny: biały proszek

opis produktu

Hormony peptydowe do wstrzykiwań Kulturystyka PEG-MGF PEGylowany Mechano Growth Factor

 

Podstawowy formularz informacyjnyPEG MGF

 

Nazwa produktu

PEG MGF

Formuła molekularna

C121H200N42O39

Czystość

99,5%

Wygląd

biały proszek

MolekularnyWaga

2948.15

Synonimy

Pegylowany MGF, PEG IGF-1 Ec, PEG miotrofina

Okres przydatności do spożycia

2 lata

 

Co jest PEG MGF

 

PEG-MGF lub PEGylated Mechano Growth Factor to nowa i innowacyjna forma MGF, która wielokrotnie przewyższa naturalny MGF.MGF jest wariantem składania genu IGF, który zwiększa liczbę komórek macierzystych w mięśniach i umożliwia łączenie i dojrzewanie włókien mięśniowych.Jest to proces wymagany do wzrostu dorosłych mięśni.Naturalny MGF jest wytwarzany lokalnie i nie przedostaje się do krwioobiegu.Syntetyczny MGF jest oparty na wodzie i po podaniu domięśniowym przedostaje się do krwioobiegu.MGF jest stabilny we krwi tylko przez kilka minut.

 

PEGylacja to czynność przyłączania struktury glikolu polietylenowego (PEG) do innej większej cząsteczki (w tym przypadku MGF).PEG działa jak powłoka ochronna, a teoria jest taka, że ​​pozwoli to na przenoszenie MGF przez krew bez rozkładu.

 

MGF wykazuje działanie miejscowe w mięśniach szkieletowych i bez modyfikacji nie może przemieszczać się po organizmie.Problem z syntetycznym MGF polega na tym, że jest on wprowadzany domięśniowo i jest na bazie wody, więc dostaje się do krwioobiegu.Stosowany w ten sposób MGF pozostaje stabilny w krwioobiegu tylko przez kilka minut.Biologicznie produkowany MGF jest wytwarzany lokalnie i nie dostaje się do krwioobiegu.Działa również krótko, więc stabilność nie stanowi problemu.Dzięki PEGylacji MGF jest prawie tak samo skuteczny jak MGF produkowany lokalnie, gdy jest stosowany domięśniowo.Osiąga się to poprzez otoczenie części peptydu strukturą glikolu polietylenowego, który może być przyłączony do cząsteczki białka.Grupy glikolu polietylenowego chronią peptyd, ale nie otaczają go całkowicie.Aktywne miejsca peptydu nadal mogą wykonywać swoją funkcję biologiczną.W tym przypadku powłoka jest ujemnie naładowaną osłoną przed dodatnio naładowanymi związkami, które mogłyby wpłynąć na białko.

 

Badania neurologiczne wykazały, że stosowanie PEGylowanego MGF skutkowało dłuższą, bardziej stabilną wersją peptydu MGF w surowicy/krwi.

 

Obrazek z PEG MGF

Hormony peptydowe do wstrzykiwania Kulturystyka PEG-MGF PEGylowany Mechano Growth Factor 0

 
Efekt z PEG MGF

 

Kiedy trenujesz, twoje mięśnie ulegają rozpadowi, komórki ulegają uszkodzeniu, tkanka mięśniowa wymaga naprawy, a twoje ciało wytwarza 2 formy wariantu składania MGF.Pierwsze początkowe uwolnienie wyżej wymienionego wariantu nr 1 przez wątrobę pomaga w regeneracji komórek mięśniowych, jeśli nie ma MGF, komórki mięśniowe obumierają.

 

Ponieważ mięsień jest tkanką postmitotyczną i ponieważ taka wymiana komórek nie jest sposobem naprawy tkanki, jeśli komórki nie zostaną naprawione, obumierają, a mięśnie stają się mniejsze i słabsze.W tkance mięśniowej pula tych komórek macierzystych jest najwyraźniej uzupełniana przez działanie MGF, który jest wytwarzany jako impuls po uszkodzeniu.Teraz syntetycznymi zastrzykami z MGF można zwiększyć puls, a tym samym przyspieszyć regenerację i zwiększyć masę mięśniową.komórek tkankowych stymulujących komórki satelitarne do pełnego dojrzewania.Jeśli chodzi o dawki, 200mcg na obie strony to najlepszy wybór dawki w trenowanych mięśniach.

 

Jedyny problem z MGF, i to jest powód, dla którego go nie lubię, to to, że ma tak krótki okres półtrwania, tylko kilka minut, między 5-7, i musi być użyty natychmiast po treningu, ponieważ jest nie przyzwyczajony.pracować, jeśli tkanka mięśniowa nie została uszkodzona.Dlatego dla mnie osobiście najlepszym wyborem jest PEG MGF.Jednak MGF ma do odegrania ogromną rolę i jest podawany osobom z chorobami mięśni, a dla tych, którzy są starzy i stracili masę mięśniową z ważnego powodu, jest NIEZWYKLE anaboliczny.

 

Stosowanie z PEG MGF

 

1. Używając PEG MGF w cyklu lub poza cyklem, doświadczysz regeneracji, która jest znacznie lepsza niż jakikolwiek dostępny generyczny peptyd.Podobnie jak normalne peptydy, pamiętaj, że PEG MGF występuje w postaci białego delikatnego proszku, który należy rozpuścić w wodzie bakteriostatycznej i przechowywać w lodówce.

2.PEG MGF nie wymaga systematycznego podawania ze względu na długi okres półtrwania (kilka dni).Będzie krążyć w twoim ciele, wiążąc się z receptorami, w których doszło do uszkodzenia tkanki mięśniowej.Podawanie należy zaplanować po treningu lub w dni regeneracji, kiedy planujesz odpocząć.

3. Dni odpoczynku to najlepszy sposób, aby jak najlepiej wykorzystać PEG MGF, ponieważ będziesz miał niższy poziom IGF-1, a długotrwały PEG MGF będzie miał zdolność kierowania organizmem, podczas gdy Ty skupisz się na regeneracji .

4. Osobiście uruchomiłem PEG MGF i podawałem regiony mięśnia czworogłowego po bardzo długich sesjach, podczas których moje mięśnie czworogłowe zostały rozerwane na strzępy.Czas regeneracji i wzrost mięśni w tych obszarach zauważono już po tygodniu stosowania.

5. Należycie odnotować czas regeneracji po przejechaniu ponad 100 mil.W dniu rekonwalescencji zaaplikowałem 200mcg PEG MGF i odpocząłem.Następnego dnia mięśnie poczuły się zregenerowane, a ból nie występował podczas następnej jazdy treningowej.

6. Do wstrzyknięcia podskórnego lub domięśniowego należy użyć strzykawki insulinowej w dawce około 200-400 mcg.Można zastosować dawkowanie dwustronne, ale równie dobrze będzie działać podawanie w jednym miejscu.

 

Pakiet i wysyłkaz PEG MGF

Opakowanie: 2 mg/fiolka, 10 fiolek/pudełko

Wysyłka: 3-5 dni po dokonaniu płatności

Muscle Growth Thymosin Beta 4 99% TB 500 5mg/vial CAS: 77591-33-4 2

Często zadawane pytania dotyczące PEG MGF

 

P1: Czy akceptujesz przykładowe zamówienie?
O: Tak.Najmniejsze zamówienie jakie przyjmujemy to jedno opakowanie.

 

P2: Ile czasu zajmie mi złożenie zamówienia?
Odp .: Około 3-5 dni po otrzymaniu płatności.

 

P3: Czy akceptujecie biznesową kartę kredytową VISA?
O: Tak.Biznesowa karta kredytowa VISA jest w naszej płatności.

 

P4: czy jest jakaś zniżka?
Odp .: Tak, jeśli chcesz kupić większą ilość, możemy zaoferować Ci lepszą cenę.

P5: Jaki rodzaj transportu posiadasz?
Odp .: Mamy wiele sposobów transportu, np. Lotniczy, morski, linie specjalne, TNT, FEDEX, EMS itp.

 

Szczegóły kontaktu
alex888

Numer telefonu : +8618192109180

WhatsApp : +8618192109180