Wyślij wiadomość
products

C26H40O3 Kulturystyka Testo Enanthate do leczenia niskiego poziomu testosteronu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hongbaiyi
Orzecznictwo: COA, HPLC MR
Numer modelu: Hby-Testo-steron Enanthate
Minimalne zamówienie: 1 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba aluminiowa lub bęben 25KG/Febre
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, T/T
Możliwość Supply: 4000kg/miesiąc
Szczegóły informacji
Nazwa: Kup China Factory Testo-sterone Enanthate Powder Online MF: C26H40O3
MW: 400,6 CAS: 315-37-7
Analiza: 99% Wygląd: proszek
Punkt topnienia: 34-39°C Składowanie: 2-8°C
Okres przydatności do spożycia: 2 lata Kolor: biały

opis produktu

Co to jest Kup China Factory Testo-steron Enanthate Powder Online?

 

Testosteron Enanthate (TE) jest jednym z najczęściej stosowanych testosteronów w leczeniu niskiego poziomu testosteronu.Jest również bardzo popularny w kręgach zwiększających wydajność.Kup Testo-steron Enanthate w proszku.Jest to jeden z najtańszych sterydów anabolicznych na rynku i jest bardzo wszechstronny i jest wymagany przez prawie wszystkich dorosłych mężczyzn.

 

Testo-steron enanthate to steroid do wstrzykiwania na bazie oleju, przeznaczony do powolnego uwalniania testosteronu z miejsca wstrzyknięcia (depot).Kup proszek enantanu testo-steronu w fabryce w Chinach przez Internet.


Oficjalne osłabienie działania tego leku może potrwać do trzech tygodni.Do celów medycznych jest to najczęściej przepisywany testosteron i jest często stosowany w przypadkach leczenia hipogonadyzmu i innych zaburzeń związanych z niedoborem androgenów.


Kup China Factory Testo-sterone Enanthate Powder Online


Testosteron Enanthate to pochodna (T155000), głównego hormonu jąder, produkowanego przez komórki mezenchymalne.


1. Testosteron Enanthate (TE) jest wskazany w przypadku męskiej niewydolności seksualnej, dysplazji narządów płciowych, niepłodności, wnętrostwa i bezpłodności.


2. Testosteron Enanthate (TE) jest również stosowany w przypadku funkcjonalnego krwawienia z macicy, zespołu orgazmu, raka piersi i raka narządów płciowych u kobiet.


3. marskość wątroby, niedokrwistość aplastyczna, osteoporoza i inne choroby wyniszczające.

 

Primoteston wykazuje silne działanie androgenne oraz dobre właściwości anaboliczne.naczelnych, w połączeniu z innymi związkami sterydowymi, jest najczęściej stosowany w społeczności kulturystów.


Aplikacje Kup China Factory Testo-steron Enanthate Powder Online


1. Testo-steron Enanthate stosuje się u mężczyzn, którzy nie wytwarzają wystarczającej ilości naturalnej substancji zwanej testo-steronem.U mężczyzn testosteron jest odpowiedzialny za wiele normalnych funkcji, w tym za wzrost i rozwój genitaliów, mięśni i kości oraz zareakcja na niski poziom testosteronu.

 

2. Pomaga również w prawidłowym rozwoju seksualnym (dojrzewaniu) u chłopców.Testosteron należy do klasy leków znanych jako androgeny.Działa poprzez wpływ na wiele układów organizmu, dzięki czemu organizm może się normalnie rozwijać i funkcjonować.

 

3. Testosteron można również stosować u niektórych dorastających chłopców, aby doprowadzić chłopców z opóźnionym dojrzewaniem do dojrzewania.Może być również stosowany w leczeniu niektórych rodzajów raka piersi u kobiet.

 

 

Formularz informacji podstawowychZKup China Factory Testo-sterone Enanthate Powder Online

 

Nazwa

Kup China Factory Testo-sterone Enanthate Powder Online

Nr sprawy

315-37-7

Czystość

99%

Wygląd

biały proszek

Formuła molekularna

C26H40O3

Waga molekularna

400,6

Składowanie

2-8°C

Temperatura topnienia

34 ~ 39°

Okres przydatności do spożycia

2 lata

 

 

Korzyści z zakupu China Factory Testo-sterone Enanthate Powder Online

 

Zwiększa poziom testosteronu


Jedną z głównych zalet proszku enantanu testosteronu jest to, że może on pomóc zwiększyć poziom testosteronu u mężczyzn z niskim poziomem testosteronu.Niski poziom testosteronu może prowadzić do szeregu objawów, w tym zmniejszenia libido, zmęczenia, zmniejszenia masy mięśniowej i zmniejszenia gęstości kości.proszek test E może pomóc złagodzić te objawy, prowadząc do ogólnej poprawy jakości życia.

 

Poprawia wyniki sportowe


Oprócz pomocy przy niskim poziomie testosteronu, Testo-steron Enanthate Powder może również pomóc w poprawie wyników sportowych.Może pomóc w zwiększeniu masy mięśniowej, siły i wytrzymałości, umożliwiając sportowcom cięższe i dłuższe treningi.Może to przełożyć się na lepsze wyniki w wielu dyscyplinach sportowych, od podnoszenia ciężarów po sprint.

 

Wspomaga wzrost mięśni


Po wstrzyknięciu do organizmu proszek enantanu testosteronu jest powoli uwalniany w czasie, co powoduje ciągły wzrost poziomu testosteronu.Ten wzrost poziomu testosteronu prowadzi do różnych efektów, w tym zwiększonej syntezy białek mięśniowych, procesu, w wyniku którego powstaje nowa tkanka mięśniowa.

 

 

Zwiększona siła i wytrzymałość mięśni


Oprócz promowania wzrostu mięśni, Testo-steron Enanthate Powder zwiększa również siłę i wytrzymałość, umożliwiając sportowcom i kulturystom trenować ciężej i przez dłuższy czas.Może również pomóc skrócić czas regeneracji między treningami, umożliwiając sportowcom częstsze treningi i osiąganie szybszych postępów.

 

 

Profilaktyka raka piersi


Rak piersi jest częstą chorobą kobiet i opracowano kilka metod ograniczania jego występowania.Jedno obiecujące podejście obejmuje badanie interakcji między receptorem androgenowym (AR) a normalną fizjologią piersi.Ostatnie badania wykazały, że AR może odgrywać ważną rolę w leczeniu raka piersi.Testosteron enanthate, agonista rodziny androgenów, jest hormonalną terapią zastępczą, która może pomóc w zapobieganiu rakowi piersi u kobiet.

 

 

Różnica między testosteronem enanthate a testosteronem cypionate


Biorąc pod uwagę podobne działanie cypionianu testosteronu, naturalne jest zastanawianie się nad różnicami między cypionianem testosteronu a enantanem testosteronu.

 

Zasadniczo cypionian testosteronu rozwiązuje również problemy związane z hipogonadyzmem i niedoborem testosteronu.Jest to sztuczny testosteron do wstrzykiwania, który może również zastąpić potrzebę naturalnego testosteronu.Jednak jego struktura chemiczna została nieznacznie zmieniona przez dodanie dodatkowego atomu węgla.

 

Atom ten sprawia, że ​​cypionian testosteronu ma nieco dłuższy okres półtrwania niż enantan testosteronu.Jeśli porównasz cypionian testosteronu z enantanem testosteronu, przekonasz się, że ten pierwszy ma okres półtrwania wynoszący 8 dni.Jest oktalowym estrem węglowym należącym do kategorii długo działających testosteronów.

 

Według przybliżonych szacunków metabolizacja w organizmie trwa 7-8 dni.Z drugiej strony ten ostatni ma okres półtrwania około 5 dni.

 

 

obraz produktuZTestosteron Enanthate w proszku:

White Crystalline Powder Price, 2023 White Crystalline Powder Price  Manufacturers & Suppliers | Made-in-China.comTop Grade White Crystalline Powder For High Effectiveness - Alibaba.com

White Crystalline Powder Price, 2023 White Crystalline Powder Price  Manufacturers & Suppliers | Made-in-China.comChina Appearance White Crystalline Powder, Appearance White Crystalline  Powder Manufacturers, Suppliers, Price | Made-in-China.com

 

 

Opakowanie i wysyłka Kup Testo-steron Enanthate (Test E) w proszku online

 

Poniżej 25 kg: wewnętrzna: worek PE w torebce z folii aluminiowej;Karton zewnętrzny


Powyżej 25 kg: wewnętrzne: podwójne worki PE;Na zewnątrz 25 kg / bęben światłowodowy

 

Wysyłka:

 

W ciągu 3-5 dni po dokonaniu płatności

Bodybuilding Anabolic Steroid Testosterone Propionate 50mg CAS 57-85-2 2

 

Często zadawane pytania dotyczące zakupu testosteronu Enanthate (Test E) w proszku online

 

P1: Czy akceptujesz przykładowe zamówienia?

O: Tak.Najmniejsze zamówienie jakie przyjmujemy to 1kg.

 

Q2: Czy akceptujecie biznesowe karty kredytowe VISA?

O: Tak.Biznesowa karta kredytowa VISA jest w naszej płatności.

 

P3: czy jest jakaś zniżka?
Odp .: Tak, jeśli chcesz kupić większą ilość, możemy zaoferować Ci lepszą cenę.

 

P4: Ile czasu zajmuje mi złożenie zamówienia?

Odp .: Około 3-5 dni po otrzymaniu płatności.

 

P5: Jaki rodzaj transportu posiadasz?

Odp.: mamy wiele sposobów transportu, np.: samolot, morze, linie specjalne, TNT, FEDEX, EMS itp.

Szczegóły kontaktu
Feck Wang

Numer telefonu : +8619991850142

WhatsApp : +8618192109180