Wyślij wiadomość
Shaanxi Hongbaiyi Biotech Co., Ltd.
Shaanxi Hongbaiyi Biotech Co., Ltd.
produkty
Do domu /

produkty

CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie

Szczegóły Produktu

Place of Origin: China

Nazwa handlowa: Hongbaiyi

Orzecznictwo: COA, HPLC MR

Model Number: HBY-Cagrisema

Warunki płatności i wysyłki

Minimum Order Quantity: 5 boxes

Cena: negotiable

Packaging Details: 10mg/vial, 10vials/box

Delivery Time: 3-5 work days after your payment

Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T

Supply Ability: 20,000 boxes/month

Uzyskaj najlepszą cenę
Skontaktuj się teraz
Specyfikacje
Atrakcja:
Name:
Cagrisema weight loss
CAS No.:
910463-68-2
Molecular Formula:
C187H291N45O59
Molecular Weight:
4114
Storage Temp:
Peptides should be stored in a dry, cool, dark place. For best preservation, store at 4°C or colder away from bright light.
Specification:
10mg/vials,10vails /box
Name:
Cagrisema weight loss
CAS No.:
910463-68-2
Molecular Formula:
C187H291N45O59
Molecular Weight:
4114
Storage Temp:
Peptides should be stored in a dry, cool, dark place. For best preservation, store at 4°C or colder away from bright light.
Specification:
10mg/vials,10vails /box
Opis
CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie

 

CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie 0

 

Karglizem (cargliptyna/ semaglutyd) jest połączeniem kargliptyny, podwójnego agonisty receptorów skrobi i kalcytoniny, i semaglutydu, agonisty GLP- 1.Jest to skuteczna długotrwała terapia skojarzona w leczeniu cukrzycy typu 2 i otyłości..


Wyniki badań klinicznych Cagrisema wykazały, że wykazuje lepsze wyniki w zakresie utraty masy ciała i obniżenia stężenia glukozy we krwi w porównaniu z samodzielnym stosowaniem cagliptyny lub semaglutydu.Cagrisema znacząco obniża poziom glikowanej hemoglobiny (HbA1c) u pacjentów.


Na rynku istnieje wiele produktów odchudzających na bazie peptydów, a HBY może oferować te produkty i akceptować również dostosowania:

 

Nazwa produktu Numer CAS Dostępność
Semaglutid 910463-68-2
Tirzepatyd 2023788-19-2
Retatrutyd 2381089-83-2
Cagrilintid 1415456-99-3
Dulaglutyd 923950-08-7
Cagrisema Cagrilintid+Semaglutid
Liraglutid 204656-20-2
Surwodutyd 2805997-46-8
Eknoglutid 2459531-73-6
Mazdutid 2259884-03-0

 

Jak działa preparat Cagrisema?


Cagrisema jest nowym lekiem o podwójnym działaniu zaprojektowanym do skutecznego leczenia cukrzycy typu 2 i otyłości poprzez połączenie semaglutydu i cagrilintidu, dwóch komplementarnych składników farmaceutycznych.

 

Semaglutid jest długotrwałym agonistą receptora GLP- 1, który naśladuje działanie naturalnego hormonu jelitowego GLP- 1, spowalnia trawienie, zwiększa sytość,i obniżenie stężenia cukru we krwi poprzez zwiększenie wydzielania insuliny zależnej od glukozy. peptyd kagliflozyny jest analogem peptydu amyloidowego o długotrwałym działaniu o podwójnym agonizmie, działającym na receptory peptydu amyloidowego i kalcytoniny,naśladujące działanie peptydu amyloidowego w celu dalszego zwiększania sytości i zmniejszania wrażliwości jelitW związku z tym może zwiększać działanie leku Semaglutide na odchudzanie.

 

Carglisema jest wyjątkowy w tym, że łączy w sobie siły peptydów Semarutide i Cargliptyna, tworząc potężną terapię skojarzoną.zmniejszenie spożycia i absorpcji cukruCagliptyna zaczyna regulować apetyt, zmniejsza spożycie pokarmu i zwiększa wydatek energii.Ten dwustronny mechanizm umożliwia stosowanie leku Cagliflozin w bardziej kompleksowym leczeniu pacjentów z cukrzycą typu 2 i otyłością..

 

3Jakie są potencjalne korzyści płynące z leku Cagrisema?


Skuteczność w kontrolowaniu poziomu glukozy we krwi: w badaniach klinicznych preparat Cagrisema wykazał znaczącą skuteczność w obniżaniu poziomu glukozy we krwi.Badanie Trifecta wykazało, że preparat Cagrisema znacząco obniża poziom HbA1c o 1 mg/ kg.0, 8% w porównaniu z placebo, a w badaniu DURATION- 6, preparat Cagrisema obniżył poziom HbA1c o 1, 7% w porównaniu z dulaglutydem.który jest kluczowym wskaźnikiem długotrwałej kontroli glikemii.

 

Znacząca utrata masy ciała: podwójny mechanizm działania leku Carglisema zmniejsza masę ciała poprzez zmniejszenie apetytu oraz zwiększenie satyacji i wydatków energii.w wyniku stosowania leku carglima średnia utrata masy ciała wynosiła 12W badaniu RESET- O, karglizem spowodował średnią utratę masy ciała wynoszącą 16.4% i znaczące zmniejszenie odsetka tłuszczu i obwodu talii w porównaniu z placebo.

 

Poprawa zdrowia układu krążenia: pozytywny wpływ karglizemy na kontrolę glikemii i masy ciała może również przekładać się na poprawę zdrowia układu krążenia.Badania wykazały, że lek Cargresema obniża ciśnienie krwi, poprawia poziom lipidów we krwi i zmniejsza ryzyko wystąpienia zdarzeń sercowo- naczyniowych.
 

Obrazy produktów:

 

CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie 1

CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie 2

 

Wysyłka:

 

CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie 3

CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie 4

 

Trzeci raport laboratoryjny:

 

CAGRISEMA BLEND 10 mg (Cagrilintid 5 mg/ Semaglutid 5 mg) na odchudzanie 5

Wyślij zapytanie
Prosimy o przesłanie Państwa wniosku, a my odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe.
Wysłać